Objavljena je radna verzija službenog kalendara Hrvatskog jedriličarskog saveza. Odrađene su sve potrebne radnje vezane uz njega, poput kategorizacije, odobrenja Vijeća za natjecanje, a ostalo je još samo da se oglasi natječaj za organiziranje Prvenstava Hrvatske, odnosno da se za klasu Optimist definiraju kriterijske i izborne regate.

U punoj verziji kalendara može se pronaći 345 regata, a kad se uklone "charter" regate ostaje ih 217. Ako se napravi usporedba s prethodnom godinom broj regata u filtriranoj verziji je približno jednak, dok ih je s u proširenoj verziji oko 50 manje. Također treba primijetiti da su neke regate prijavljene od strane dva, pa čak i tri kluba, tako da kad se sve uzme u obzir izgleda da charter industrija unosi neke promjene u svoje modele poslovanja.

Od regata najvišeg ranga ove godine nema prijavljeno niti jedno Europsko ili Svjetsko prvenstvo. Ostale regate su uglavnom uobičajene na koje smo i naviknuli da su u prijavljenim terminima.

Prvi kalendar kojeg ovdje možete vidjeti je pročišćena verzija bez "charter" regata, dok na dnu možete pronaći i kompletnu, nefiltriranu, verziju.

 

 

Pročišćena verzija

 

ODDOORGANIZATORNAZIV REGATEKLASA
04.01.07.01.JK ŠIBENIKOtvoreno prvenstvo Grada ŠibenikaOPT
08.01.08.01.JK ŠIBENIKRegata Šibenski dani tehničkih inovacija u jedrenju RU (RG65 KAD i JUN)RG65
15.01.15.01.JK BIOGRADRegata Sv. StošijeOPN
20.01.21.01.JK MORNARMornareva IOM regataIOM
02.02.04.02.JK MORNAR(kriterijska regata) Velika nagrada MornaraILCA4 ILCA 6 ILCA 7
04.02.04.02.JK ORSANRegata sv. VlahaORC OPN
09.02.11.02.JK BRIVATreća Prva brivaOPT
09.02.11.02.JK BURAOptimist regataOPT
10.02.11.02.JK ZENTA23. IOM Trofej ZenteIOM
14.02.14.02.JK BIOGRADRegata sv. ValentinaOPN
17.02.19.02.JK BIOGRADKarnevalska regataORC OPN
17.02.18.02.JK HYDRORegata DF65RG65
19.02.24.02.JK PLOČEBeneteau First SE Challenge MON
23.02.25.02.JK USKOK(iskazana namjera kriterijska regata) 420 Zadar open420
23.02.25.02.JK TROGIR(kvalifikacijska regata) Kup KairosOPT
23.02.25.02.JK OPATIJAATC 2 - Swiss Sailing League - Winter starter raceJ70
24.02.25.02.JK VEGA18. Memorijal Zlatan PečenkovićOPT ILCA 4 ILCA 6
01.03.03.03.JK BRIVABiograd CRO Melges 24 CupMELGES24
01.03.03.03.JK GALEBGaleb SKI regataSNP 420 FD
08.03.10.03.JK VAL(iskazana namjera kandidatura) PH - 18. Rogoznički kupIOM
08.03.10.03.JK ULJANIKILCA Dani UljanikaILCA4 ILCA 6
08.03.10.03.JK OPATIJA(kvalifikacijska regata) 30. Međunarodni karneval kup 2024.OPT
08.03.10.03.JK JUGO(kriterijska regata) Lošinj spring cup ILCA4 ILCA 6
09.03.10.03.JK SV.NIKOLAZagreb Match Race 2024.470
16.03.17.03.JK SV.NIKOLA29. Proljetna regata - Team RaceOPT
16.03.17.03.JK USKOKZadar Melges 24MELGES24
16.03.17.03.JK MAESTRALKup RovinjaOPT FD
17.03.17.03.JK SPLIT5. Trofej Splita za klasu DF65RG65
17.03.19.03.JK VALFun CupOPN
17.03.19.03.JK ŠIBENIKŽirjanska regata - mem. Jakov DabovOPN
21.03.24.03.JK DELFIN3. Full Moon Sailing SpectacleOPN ORC
22.03.24.03.JK BURAKup Makarske 2024 (kvalifikacijska regata)OPT
23.03.24.03.JK ZENTA3. Regata hrvatskih skiperaOPN
23.03.24.03.JK VALŠibenik ORC cupORCI
23.03.24.03.JK ULJANIKMemorijal Antolić ĆesićOPT
23.03.24.03.JK OPATIJA15. IOM Opatija Cup 2024IOM
23.03.24.03.JK OPATIJAATC 3 - Swiss Sailing League - Spring raceJ70
28.03.31.03.JK CLIVOClivo Sailing CupOPT
05.04.07.04.JD VAL(kvalifikacijska regata) Crikvenička regata OPT
05.04.06.04.JK KON-TIKI CRO4. Skradinska regata krstašaOPN ORC OST
05.04.07.04.JK CROATIAOpatija CRO Melges24 CupMELGES24
06.04.07.04.JK PLOČELuka Ploče Open 2024OPN
06.04.06.04.JK ZENTARegata oko Šolte za dvojce i posadeOPN
12.04.14.04.PSU PELIŠKA JEDRA6. Pelješka regata krstašaOPN
13.04.20.04.JK VALSkradin cup 2024OST
13.04.13.04.JK GUCGladuša OPN
19.04.21.04.JK DELFIN20. BRIONI KUP, Pula - NP Brijuni - FažanaOPN ORC
19.04.21.04.JK ORSANRegata slalom ElafitaOPN ORC
19.04.21.04.JK PLOČEBeneteau First SE challengeOPN
20.04.21.04.JK ULJANIK4. Maxi On PulaOPN
20.04.21.04.JK YACHT CLUB ZLARIN20. Zlarinska regata krstašaOPN
20.04.20.04.JK POSTIRAŠkojorska MrdujaOPN
26.04.27.04.JK MAESTRALChioggia - Trst - Rovinj - Chioggia OPN
26.04.28.04.TBD1. Izborna regata OPT - regija SJEVEROPT
27.04.02.05.JK KORNATIKornati Cup 2024ORC
27.04.28.04.RIJEČKI JKIOM Omišalj CupIOM
29.04.30.04.JK BIOGRAD36. Biogradska i 11. županijska regataOPN
30.04.02.05.JK ULJANIKPula-Pesaro/Pesaro-PulaOPN
01.05.01.05.JK SENJNavigacijska regata Senj - RabOpen
01.05.01.05.JK RABNavigacijska regata Senj - RabOpen
03.05.05.05.JK MORNAR(namjera kandidatura) PH za klasu ZvijezdaSTAR
03.05.05.05.JK TROGIRTrogir CRO Melges24 CupMELGES24
03.05.05.05.JK LABUDPaiška regataOPN
03.05.05.05.TBD2. Izborna regata OPT - regija SJEVEROPT
04.05.04.05.JK ZENTA13. Regata sv. DujeOPN
04.05.05.05.JSIŽPrvenstvo IŽ u monotipuMON
04.05.04.05.JK ULJANIK60. Pulska regataOPN
04.05.05.05.JK KUNRegata malih katamarana PakoštaneMKAT
09.05.12.05.JK SPLITOtvoreno prvenstvo SplitaILCA4 ILCA6 ILCA7
10.05.12.05.JK MORNARSv. Duje - Memorijal T. Mitrovi?OPT
11.05.19.12.JK 3.MAJRegata sv.VidOPT ILCA4 ILCA6 ILCA7 OST
11.05.12.05.JK ZAGREBSveučilišno prvenstvo grada Zagreba 2024.LSTR
11.05.12.05.JK USKOKZadarska regataOPN
18.05.19.05.JK VIHORBašćanska regataOPT ILCA4 ILCA6
19.05.19.05.JK CAVTAT02 St. Pietro Regata Cavtatskih otokaORC OPN
19.05.21.05.JK KUNTkon cup 2024OPN
24.05.26.05.JK KVARNERQuarnaro Cup - 18. Regata Labinske republikeOPN
24.05.25.05.JK PRIMOŠTENRoute 048 Pescara - PrimoštenOPN
24.05.26.05.JK BURA(namjera kandidatura) 3. Izborna regata OPT - regija JUGOPT
24.05.26.05.JK ŠIBENIKŠibenska regata OptimistaOPT
24.05.26.05.JK REFUL(namjera kandidatura) PH za klasu Flying DutchmanFD
24.05.26.05.JK USKOK(iskazana namjera) 3. Izborna regata OPT - regija JUGOPT
25.05.26.05.JK MALINSKAMića regataOPT ILCA4 ILCA6
25.05.25.05.JK ŠPINUTFažolkaOPN OPT OST
25.05.26.05.JK HORIZONTfRegata La mUla de ParenzoOPN
31.05.02.06.JK TIJATSv. Jelina - Dan Grada VodicaOPT ILCA4
31.05.02.06.JK SPLIT(iskazana namjera izborna regata) Split 1700 OPT
31.05.02.06.JK LABUDKomiška regataOPN ORC
31.05.02.06.JK USKOK(iskazana namjera) 4. Izborna regata OPT - regija JUG (Kup Vitrenjaka)OPT
01.06.02.06.JK 3.MAJPrimorska regataOPN YARD
01.06.02.06.JK ORSANLapadska regataOPT ILCA4 ILCA6 ILCA7
01.06.01.06.JK GIRIČIĆ22. Klupska regata Giri?i?OPN
01.06.02.06.JK ULJANIK75. Istarska regataOPN
01.06.02.06.JK ZAGREB32. Velika nagrada grada ZagrebaOPT ILCA4 ILCA6
01.06.02.06.JK VALŠibenik FD CupFD SNP
02.06.02.06.JK ORSANRegata Dana državnostiORC OPN
07.06.09.06.JK MORNARSušac 100x2OPN
08.06.09.06.JK ZAGREB39. Zagrebačka regataOPN
08.06.08.06.HJK SISCIA33. Regata Sv. KvirinOST
14.06.16.06.DSNM VOLOSKOWindsurf Fiumanka 2024NOD FORMULA FOIL
16.06.16.06.JK PODSTRANASv.Ante PodstranaOPT
22.06.24.06.JK SPLIT71. Splitova regata krstašaOPN
22.06.22.06.JK NEVERIN19. Grobnička regata - Paštekin memorijal 2024OPN
22.06.23.06.JK ORIONSipar international 2024SNP
29.06.30.06.JK ŠPINUTŠpinutova regata optimistaOPT
29.06.30.06.JK VALRegata 65.MDFOPT ILCA4
29.06.29.06.JK OŠTRO30. Kraljevačka regata krstašaOPN YARD
29.06.30.06.JK CROATIAOpatija Snipe TrophySNP
01.07.01.07.JK CAVTATVII. Cavtat KupORC OPN
06.07.07.07.JK BURINRegata Velebitskog kanalaOPN
06.07.07.07.JK PLAVKrčka regata 2024OPT ILCA4 ILCA6
06.07.06.07.JK JADROSelce Open 2024OPN
07.07.07.07.JK SENJ32. Senjska regata - memorijal Gorana ŠimunovićaOpen
08.07.14.07.JK VALŠibenik - Civitanova 2024ORC
13.07.13.07.JK POSTIRARegata ol Postirske FjereOPN
13.07.13.07.JK OPATIJA16. Opatijka - Homo si bordižat 2024OPN
20.07.23.07.2023JK HORIZONTOtvoreno prvenstvo GRADA PorečaOPT ILCA4 ILCA6
27.07.28.07.JK BURINNovljanska regataOPT ILCA4 ILCA6 ILCA7
27.07.28.07.JK SV.FILIP I JAKOVRegata sv. Roko 2024OPT
28.07.28.07.JK YACHT CLUB ZLARINLatinskin idun na kureja 2024TRADIC
02.08.04.08.JK ORSANJužnodalmatinska regataOPN ORC
05.08.05.08.JK BIOGRADRegata Dana pobjede i domovinske zahvalnostiSTAR ILCA4 ILCA6 ILCA7
10.08.10.08.JK CROATIAOmišaljska regata krstašaOPN
10.08.10.08.JK POSTIRAMala noćna regataOPN
10.08.11.08.JK ŽAL49. Betinska regataOPT ILCA4
10.08.11.08.JK PUNAT10. Kup KošljunILCA4 OPT
17.08.17.08.JK PLAVKrčka jedra 2024OPN
24.08.25.08.JK MALINSKAKup DubašniceOPN YARD
30.08.01.09.TBD(namjera kandidatura) PH za klasu Optimist (U12 kadeti) flotnoOPT
31.08.01.09.JK ŠPINUTSTARIGRADSKA REGATA 2023OPN
01.09.01.09.JK CAVTATCavtat optimist kupOPT
06.09.08.09.JK SURFBASE ŠIMUNIShimuni katamaran raceF18
06.09.08.09.DSNM VOLOSKOVolosko open 2024.NOD FORMULA FOIL
07.09.07.09.JD VALRegata ribarskog tjednaOPN YARD
14.09.15.09.JD VALRegata dani GradaOPT ILCA4 ILCA6
14.09.23.09.RIJEČKI JKRegata tisuću otokaORC MOCRA
14.09.15.09.JK JUGOLošinjska regataOPN
14.09.15.09.JK OPATIJA5. regata Vela vrata 2024OPN
14.09.14.09.JK MAESTRALPopolana - Sv.EufemijaOPN TRADIC
20.09.22.09.JK SURFBASE ŠIMUNIShimuni OpenNOD KBD OST
20.09.21.09.JK DELFIN3. Istra pod jedrima, Pula - PorečOPN ORC
20.09.23.09.JK SPLITSplit CRO M24 Cup Pre-EuropeansMELGES24
20.09.22.09.JK VEGAValsaline Cup420 470
20.09.22.09.JK BURINTrka oko KrkaOPN
20.09.22.09.JK VEGA(iskazana namjera kandidatura) PH za klase 420 i 470420 470
20.09.22.09.DSNM VOLOSKOIOM VoloskoIOM
21.09.22.09.JK USKOKIn Memoriam Alen BruketaOPN
21.09.22.09.JK BURA29. Regata hrvatskih mornaraOPN
21.09.22.09.JK LABUDLabud classicOPN
22.09.22.09.JK GIRIČIĆ13. Kaštelanska regataOPN
22.09.22.09.JK HORIZONT3. Istra pod Jedrima, PorečOPN ORC
27.09.29.09.JK KVARNER(iskazana namjera kvalifikacijska regata) Rabačka regataOPT ILCA 4 ILCA 6
27.09.04.10.JK SPLIT(iskazana namjera kandidatura EP) 2024 Melges 24 European ChampionshipMELGES24
27.09.29.09.JK LABUDMrduja Optimist cupOPT
28.09.28.09.JK GALEBKvarnerska regataOPN YARD
28.09.29.09.JK GALEBKostrenska regataOPT ILCA4 420 SNP
28.09.28.09.JK DELFIN20. Memorial kap. Marka MarinovićaOPN ORC
28.09.29.09.JK PRIMOŠTENKatamaran PrimoštenF18
04.10.06.10.JK OPATIJA42. Galijola 2024OPN
04.10.06.10.JK VEGAEurocup FDFD
05.10.05.10.JK 3.MAJNautička regataOPN YARD
05.10.06.10.JK ZENTA17. Šoltanska regataOPN
05.10.06.10.JK LABUD93. Mrdujska regataOPN
11.10.13.10.JK MARINA KAŠTELA(iskazana namjera kandidatura) PH za klasu Optimist (kadeti U16) ekipnoOPT
11.10.13.10.JK ORSAN(iskazana namjera kandidatura) PH za klasu Optimist (kadeti U16) ekipnoOPT
12.10.13.10.JSIŽZlatna ribica OPT ILCA4 ILCA6
12.10.13.10.JK ZAGREB35. Kepertov memorijalOPT ILCA4 ILCA6
12.10.13.10.JK PRIMOŠTENKup PrimoštenaOPT ILCA4 ILCA6 420
12.10.13.10.JK ZENTAŠoltanska regataOPN
16.10.20.10.JK MORNAR69f youth and women GRAND FINALOST
18.10.20.10.JK LABUD80. Viška regataOPN ORC
19.10.20.10.JSIŽOtvoreno prvenstvo Istarske županije - 9. Memorijal Lucio ToffettiOPT ILCA4 ILCA6 FD
19.10.19.10.JK USKOKZadarska KokaOPN
19.10.20.10.JK SV.NIKOLA24. Prvenstvo osnovnih škola - Memorijal Igora BožičevićaOPT
19.10.20.10.JK ZVIRRegata tradicijskih brodovaTRADIC
24.10.26.10.JK KON-TIKI CRO10. Round Long Island raceOPN ORC MON
24.10.27.10.JK MORNARCroatel kupSTAR
25.10.27.10.JK ORSANDubrovačka regataOPT
26.10.27.10.JK SPLIT17. Kup Kaštelanskog zaljevaOPN
26.10.27.10.JK ZENTA26. Trofej ZenteOPT
26.10.27.10.JK ISTRALovranska regata MARUNADA 2024.ILCA6 ILCA4 OPT
26.10.26.10.JK ZVIRPaklena regataOPN
30.10.02.11.JK MORNAR(iskazana namjera kandidatura) PH za klasu Melges 24MELGES24
30.10.03.11.JK ZVIR(iskazana namjera kandidatura) PH za klasu Optimist (kadeti U16) flotnoOPT
31.10.03.11.JK JUGO(iskazana namjera kandidatura) PH za klasu Optimist (kadeti U16) flotno - 25. Kup Lošinja OPT
02.11.02.11.JK DELFIN20. Arena kup, PulaOPN ORC
07.11.08.11.JK TIJATMala JabukaOPT ILCA4
08.11.10.11.JK TIJAT21. Regata JabukaOPN ORC
08.11.10.11.JK SPLIT(iskazana namjera kandidatura) PH za klasu MothMOTH
08.11.10.11.PSU PELIŠKA JEDRA2. Regata Sv. Andrija za krstašeOPN
09.11.10.11.JK CROATIAACI Cup OptimistOPT 470 ILCA6 ILCA4
09.11.10.11.JK USKOKKup Svetog KrševanaOPT
09.11.10.11.JK SV.NIKOLARegata veteranaOPT
14.11.17.11.JK SPLITWinter CupOPT
16.11.07.11.JK STROŽANACStrožanac Cup 2024ILCA4 ILCA6 ILCA7
17.11.17.11.JK ORSANRegata krstašaOPN ORC
22.11.23.11.JK CROATIASusak za dvoje-Susak za posadeOPN YARD ORC
22.11.24.11.JK HORIZONTCRO FISHOPT
23.11.24.11.JK BRIVANenin đirOPN
29.11.01.12.JK OPATIJA51. Cup Opatije 2024ILCA4 ILCA6 ILCA7
30.11.01.12.JK ZENTA4. Rogačica 2024.RG65
30.11.01.12.JK STROŽANACStrožanac Open 2024Open
02.12.03.12.JK BIOGRADKornati RallyOPN ORC
03.12.06.12.JK MORNARSv. NikolaOPN
05.12.08.12.JK VAL24. Šibenska regata krstaša + CWCOPN ORC
05.12.08.12.JK VEGA33. Sveti Nikola - Memorijal Vladimir BarbićOPT ILCA4 ILCA6 ILCA7
06.12.06.12.JK BIOGRADRegata sv.NikoleOPN
07.12.07.12.JK OPATIJA22. Vološčanski predbožićni kup 2024OPN
13.12.15.12.JK MORNAR(iskazana namjera kandidatura) PH za klase ILCA 7 i ILCA 7 (U21)ILCA7
13.12.15.12.JK OPATIJAATC 1 - Swiss Sailing League - WintercupJ70
14.12.15.12.JK VAL28. Šibenska regata modelaIOM
14.12.14.12.JK ZENTA29. Božićna regataOPN
14.12.15.12.JK USKOKBožićna regataOPN
14.12.14.12.JK CAVTATKup Cavtatske luke - modeli DF 65OST
15.12.15.12.JK CAVTATCavtatska regata OPN ORC
27.12.30.12.JK ZVIR48MNR Europa cup ILCA 7,6,4,ILCA4 ILCA6 ILCA7
TBDPH za klasu ILCA 6 (SEN m/ž, JUN U19 m/ž, U21 ž)ILCA6
TBDPH za klasu ILCA 4 (U18 m/ž, U16 m/ž)ILCA4
TBDPH za klasu 420 (OPEN, MIX, U19, U17)420
TBDPH za klasu 470 (olimp. disc. MIX, MIX jun)470
TBDPH za klasu iQFoil (SEN, U19, U17)

 

 

 

 

Kompletni kalendar

 

DATUM ODDATUM DOORGANIZATORNAZIV REGATEKLASA
30.12.02.01.JK BIOGRADNovogodišnja regataOPN
15.01.15.01.JK BIOGRADRegata sv. StošijeOPN
28.01.29.01.JK MORNARRegata Dragon Force juniori i senioriRG65
04.02.04.02.JK ISTRAMaškarana .RG65
05.02.05.02.JK ORSANRegata sv. VlahaORC OPN
11.02.12.02.JK TROGIRKup KairosOPT TCH STAR OST
11.02.12.02.JK ZENTA22. IOM Trofej ZenteIOM
14.02.14.02.JK BIOGRADRegata sv. ValentinaOPN
16.02.19.02.JK MORNAR(iskazana namjera kandidatura) PH ILCA 7 i ILCA 7(U21)ILCA 7
17.02.19.02.JK BIOGRADKarnevalska regataORC OPN
17.02.19.02.JK ULJANIKILCA Dani UljanikaILCA 4,6
18.02.19.02.JK ORSANDubrovnik Melges 24 kupMEL24
20.02.26.02.JK SPUŽVAR(iskazana namjera org. kampa za kadete) Jedriličarski kamp Brodarica - Krapanj .OPT
24.02.26.02.JK MORNARVelika nagrada Mornara ILCA 4,6,7
24.02.26.02.JK USKOK420 Zadar open 420
25.02.26.02.JK VEGA17. Memorijal Z. PečenkovićOPT ILCA 4,6
26.02.26.02.JK HYDRORegata DF65IOM
03.03.05.03.JK OPATIJA(iskazana namjera za kvalifikacijsku regatu SJEVER) 29. Međunarodni karneval kup .OPT
03.03.05.03.JK SPLIT(iskazana namjera za kvalifikacijsku regatu OPT) Otvoreno prvenstvo SplitaOPT
03.03.05.03.JK JUGO(iskazana namjera kriterija za klase ILCA 4,6) Lošinj spring cupILCA 4,6
03.03.05.03.JK VAL16. Rogoznički kupIOM
04.03.05.03.JK KVARNERILCA 4,6,7 - Rabac cupILCA 4,6,7
09.03.12.03.JK DELFIN2. Full Moon regattaOPN
11.03.12.03.JK GALEBProljetni kup GalebaOPT ILCA 4,6
11.03.11.03.JK SPLIT4. Trofej Splita za klasu DF65RG65
11.03.12.03.JK USKOKZadar ORC cupORCI
11.03.12.03.JK BRIVACRO Melges 24 cup BiogradMEL24
18.03.19.03.JK SV. NIKOLA28. Zagrebačka proljetna regata - memorijal Igor Božičević - team raceOPT
18.03.19.03.JK MAESTRALMemorijal A. Prodan i kup RovinjaOPT ILCA 4,6 FD
18.03.19.03.JK OPATIJA14. IOM Opatija cup .IOM
18.03.19.03.JK VALFun cupOPN
18.03.19.03.JK BRIVATreća BrivaOPT
24.03.26.03.JD VALCrikvenička regata OPT
25.03.26.03.JK BURAKup Makarske .OPT
25.03.26.03.JK ZENTA2. Regata hrvatskih skiperaOPN
25.03.26.03.JK VALŠibenik ORC cup ORCI
29.03.01.04.JK A.N.A.24. Uskršnja regataORC OPN
31.03.02.04.JK HORIZONTRegata Grada Poreča OPT
31.03.02.04.JK PUNATSSL Sea Challenger . OST
01.04.02.04.JK BIOGRADAdventure regataOPN
01.04.02.04.JK CROATIAOpatija CRO Melges 24 kupMEL24
01.04.08.04.JK ŽALVelikonoćni regataOPN
06.04.09.04.JK ULJANIKCSC CUP - Memorijal Antolić ČesićOPT
08.04.16.04.JK BIOGRADRound Palagruža cannonballOPN
08.04.09.04.JK GALEBGaleb Snipe raceSNP
09.04.16.04.JK SAILING FOREVERSailing Forever cupOST
13.04.16.04.JK VALPoetovio cup .OST
14.04.15.04.JK KON-TIKI CRO1. Mini Skradinska regataOPT
15.04.16.04.JK KON-TIKI CRO3. Skradinska regata krstašaORC OPN OST
15.04.22.04.JK SAILING FOREVERRound Palagruža cannoballOST
15.04.22.04.JK ZADAR16. Captains Adria kup .MON
15.04.16.04.RIJEČKI JK26. Riječka regata RU jedrilicaIOM
15.04.22.04.JK ŽALMH regatta .OPN
20.04.23.04.JK VALProljetni ApostoliORC
21.04.23.04.JK DELFIN19. Brioni kup OPN
21.04.23.04.JK ISTRAIFCA Slalom - Regata Sv. Juraj NOD SLALOM
21.04.23.04.JK MORNAR(iskazana namjera kandidatura) Izborna regata JUGOPT
21.04.23.04.JK ULJANIK(iskazana namjera kandidatura) PH Laser Stratos studentskoLSTR
21.04.23.04.JK SPUžVAR(iskazana namjera kandidatura izborna regata JUG) Krapanjska idra .OPT
21.04.23.04.JK PLOČE SAILINGSeascape challenge .OPN
22.04.25.04.JK KON-TIKI CROXXIV. Lions regata - Jedrima protiv drogeMON OPN
22.04.23.04.JK YACHT CLUB ZLARIN19. Zlarinska regta krstašaOPN
22.04.23.04.PSU PELIšKA JEDRA5. Pelješka regata krstašaOPN
22.04.29.04.JK VENTANGebirgssegler cup .MON OPN
22.04.29.04.JK ŽALSail Ing regatta .OPN
23.04.30.04.JK SAILING FOREVERSlovak sailing week 1OST
24.04.28.04.JK VALMajova regattaOPN
24.04.29.04.JK VALTBR regattaOST
26.04.01.05.JK ULJANIKRegata Pula - Pesaro / Pesaro - PulaOPN
28.04.30.04.JK LABUDPaiška regataOPN
28.04.30.04.JK SPLIT(iskazana namjera kandidatura 2. izborna regata JUG) Split 1700 OPT
29.04.30.04.JK BIOGRAD36. Biogradska i 11. županijska regataOPN
29.04.30.04.JK BIOGRADPakoška regata - katamaraniOPN
29.04.30.04.JK BIOGRADPlastic free waters - yachting fllowshipORC OPN
29.04.04.05.JK KORNATIKornati cup ORC
29.04.01.05.JK PODSTRANAMali ViganjNOD
29.04.06.05.JK SAILING FOREVER45 FT regattaOST
29.04.29.04.JK ZADARJoshua Slocum .OPN
29.04.06.05.JK ZADARRegaty morskie yacht klubu Polski Chrowacja .MON
30.04.02.05.JK MARINA KAšTELAPrijateljska regataMON
30.04.01.05.JK MARINA KAšTELAProljetna regataMON
30.04.30.04.JK ULJANIK59. Pulska regataOPN
30.04.06.05.JK VALKabestan regatta .OST
01.05.04.05.JK VALMajova regattaOST
05.05.07.05.JK MORNARSv. Duje - Memorijal T. MitrovićOPT
05.05.07.05.JK TROGIRCRO Melges kup TrogirMEL24
06.05.10.05.JK BIOGRADČeška namorny business regattaOPN
06.05.07.05.JK BIOGRADWASZP - Pašmanska regata FoilOPN
06.05.13.05.JK MANDEUnited sailing weekOPN
06.05.06.05.JK PRIMOŠTENGospi od Loreta u častOPN
06.05.07.05.JK STROŽANACStrožanac kup .ILCA 4,6,7
06.05.13.05.JK SAILING FOREVERMatej Bencur regatta .OST
06.05.07.05.JK ZAGREB Sveučilišno prvenstvo grada Zagreba .ILCA 6,7 470
06.05.06.05.JK ZENTA12. Regata sv. DujeOPN
06.05.07.05.JSIŽPrvenstvo IŽ u monotipuMON
06.05.07.05.KJD ZAGREBSurfPit openNOD SLALOM
06.05.13.05.JK ŽALUSW .OPN
07.05.11.05.JK BIOGRADPohodova regataORC OPN
07.05.11.05.JK ZADAR10. Budweis regataMON
07.05.10.05.JK ZENTAHanse cup AdriaticMON
08.05.11.05.JK KUNBrennercom sailing week OPN
12.05.14.05.JK SPLIT(iskazana namjera kandidatura) PH za klasu MothMOTH
12.05.15.05.JK VAL Murter challengeF18
13.05.13.05.JK CAVTATRegata Cavtatskih otokaORC OPN
13.05.14.05.JK REFULFD Cup Cres .FD
13.05.20.05.JK SAILING FOREVERSailing Forever cup 1OST
13.05.20.05.JK ŽALKapetanska regataOPN
13.05.14.05.JK TROGIRIOM cup TrogirIOM
13.05.14.05.JK USKOKZadarska regataOPN
13.05.14.05.JK 3. MAJRegata sv. VidOPT ILCA 4,6,7 OST
14.05.17.05.JK BIOGRADManazerska jahtaOPN
14.05.18.05.JK ZADARSententia .MON
15.05.18.05.JK PUNATAlpe Adria sailing weekOPN OST
19.05.21.05.JD VAL(iskazana namjera kandidatura 3. izborna regata SJEVER) Proljetni kup Crikvenice OPT
19.05.21.05.JK DELFIN2. Tko prije na UnijeOPN
19.05.21.05.JK KUNTkon cup OPN
20.05.20.05.JK POSTIRAŠkojorska MrdujaOPN
20.05.27.05.JK SAILING FOREVERErste Trophy regattaOST
20.05.20.05.JK ŠPINUTFažolkaOPN OPT OST
20.05.21.05.JK TIJATSv. Jelina - Dan Grada VodicaOPT ILCA 4,6
20.05.21.05.JK TROGIRTrogirska proljetna regataOPN
20.05.27.05.JK VALSBC regatta .OST
20.05.21.05.JK VIHORCorinthia cup OPT ILCA 4,6
26.05.28.05.JK GALEBQuarnaro cup - 20. Milja Riječkog zaljevaOPN YARD
26.05.28.05.JK KVARNERQuarnaro cup - 17. Regata Labinske republikeOPN
26.05.28.05.JK LABUDKomiška regataORC OPN
26.05.28.05.JK MALINSKA(iskazana namjera kandidatura 4. izborna regata SJEVER) Mića regataOPT
27.05.28.05.JK HORIZONTRegata La mula de ParenzoOPN
27.05.30.05.JK KON-TIKI CRORotary regata CarniolaMON
27.05.27.05.JK PRIMOšTENRoute 048 Pescara - PrimoštenOPN
27.05.27.05.JK PUNAT37. Croatia cupOPN
27.05.03.06.JK SAILING FOREVERJ and T regatta .OPN
27.05.03.06.JK VENTANFirst 35 One Design cup .MON
28.05.09.06.JK MANDEStart cupOPN
28.05.01.06.JK MARINA KAšTELAPAPA regataMON
30.05.03.06.JK ŽALMercedes regatta .OPN
31.05.05.06.JK KON-TIKI CROLions rally KonjiceMON
01.06.04.06.JK KUNAAC cup OPN
02.06.04.06.JK BIOGRADPoetovio cupOPN
02.06.04.06.JK BIOGRADRegata Vieste - LastovoOPN
02.06.04.06.JK MORNARSušac 100x2OPN
02.06.04.06.JK ULJANIKMaxi on PulaOPN
03.06.03.06.JK GIRIČIĆ21. Klupska regata GiričićOPN
03.06.06.06.JK KON-TIKI CROKonjičankaMON
03.06.04.06.JK ORSANLapadska regataOPT ILCA 4,6,7
03.06.03.06.JK POSTIRAOtvoreno prvenstvo PostiraOPT
03.06.10.06.JK SAILING FOREVERSF cup 2 OST
03.06.04.06.JK ULJANIK74. Istarska regataOPN
03.06.04.06.JK VALŠibenik FD cupFD SNP
03.06.04.06.JK ZAGREB 31. Velika nagrada grada ZagrebaOPT ILCA 4,6,7 420 470
03.06.04.06.JK 3. MAJPrimorska regataOPN YARD
03.06.10.06.JK ŽALTrend regatta .OPN
04.06.08.06.JK BIOGRADPumps Adriatic challengeOPT ILCA 4,6,7
04.06.04.06.JK ORSANRegata Dana državnostiORC OPN
08.06.11.06.JK SURFBASE ŠIMUNIKolan openNOD
09.06.11.06.DSNM VOLOSKOWindsurf FiumankaNOD SLALOM FOIL
10.06.10.06.HJK SISCIA32. Regata sv. KvirinOST
10.06.13.06.JK KON-TIKI CROSt. Georgs orden regattaMON
10.06.10.06.JK PODSTRANASv. Ante PodstranaOPT
10.06.17.06.JK SAILING FOREVERGolden regatta OST
10.06.17.06.JK YACHT TRAVELTeam regataOPN
10.06.17.06.JK YACHT TRAVELTeam regata OPN
10.06.11.06.JK ZAGREB 38. Zagrebačka regataOPN
14.06.17.06.JK KON-TIKI CROLions VrhnikaMON
17.06.17.06.JK BIOGRADProljetna regata YCBOPN
17.06.23.06.JK KON-TIKI CROFriends cupMON
17.06.17.06.JK NEVERIN18. Grobnička regata - Paštekin memorijal .OPN
17.06.24.06.JK SAILING FOREVERHeineken Trophy OST
17.06.24.06.JK ŽALFriends cup OPN
22.06.24.06.JK ZADARMiddle Adriatic offshore cup .OPN
23.06.25.06.JK DELFIN10. Tivoli Mandrač kupOPN
23.06.25.06.JK SPLIT70. Splitova regata krstašaOPN
24.06.25.06.JK ORIONSipar International .SNP
24.06.24.06.JK OšTRO29. Kraljevačka regata krstašaOPN YARD
24.06.25.06.JK ŠPINUTŠpinutova regata optimistaOPT
24.06.25.06.JK VALRegata 64. MDFOPT ILCA 4,6
01.07.01.07.JK CAVTATVII. Cavtat kup .ORC OPN
01.07.01.07.JK JADROSelce ppenOPN
01.07.02.07.JK PLAVKrcka regata .OPT ILCA 4,6
01.07.08.07.JK ŽALBroker consulting regattaOPN
04.07.09.07.JK VALŠibenik - Civitanova .ORC
06.07.07.07.JK ORSANRegata Trani - DubrovnikORC OPN
08.07.09.07.JK BURINRegata Velebitskog kanalaOPN
09.07.09.07.JK SENJ31. Senjska regataOPN
15.07.15.07.JK OPATIJA15. Opatijka - Homo si bordižat .OPN
15.07.15.07.JK POSTIRARegata ol Postirske fjereOPN
15.07.23.07.JK SAILING FOREVERCzech windsurfing championship .OST
19.07.23.07.JK PODSTRANAPWA World Tour Bol CroatiaNOD SLALOM
21.07.23.07.JK DELFIN5. Trget kup i 12. Regata barbanske rivijereOPN
22.07.22.07.JK CROATIAOmišaljska regata krstašaOPN
22.07.23.07.JK HORIZONTOtvoreno prvenstvo Grada PorečaOPT ILCA 4,6
29.07.30.07.JK BURINNovljanska regataOPT ILCA 4,6,7
29.07.30.07.JK SV.FILIP I JAKOVRegata sv. Roko .OPT ILCA 4,6,7 420
30.07.30.07.JK YACHT CLUB ZLARINLatinski idrun na kureja .TRADIC
04.08.06.08.JK ORSANJužnodalmatinska regataORC OPN
05.08.05.08.JK BIOGRADRegata Dana pobjede i domovinske zahvalnostiOPN OPT STAR ILCA 4,6,7
05.08.06.08.JK PUNAT9. Kup KošljunILCA 4 OPT
10.08.13.08.PSU PELIšKA JEDRA(iskazana namjera kandidatura) PH NOD SlalomNOD SLALOM
12.08.12.08.JK POSTIRAMala noćna regataOST
12.08.13.08.JK ŽAL48. Betinska regataOPT ILCA 4, 7
18.08.20.08.JK SPLIT(iskazana namjera kandidatura) PH Optimist ekipnoOPT
19.08.19.08.JK PLAVKrčka jedra .OPN
26.08.27.08.JD VALRegata dani GradaOPT ILCA 4,6
26.08.27.08.JK MALINSKAKup DubašniceOPN YARD
26.08.02.09.JK SAILING FOREVEREuropean regattaOST
26.08.02.09.JK SAILING FOREVERSailing forever family weekOST
26.08.27.08.JK ŠPINUTStarigradska regata .OPN
27.08.30.08.JK VALJCI regattaOST
01.09.03.09.NEMA KANDIDATAPH Optimist do 12 godinaOPT
02.09.02.09.JD VALRegata ribarskog tjednaOPN YARD
02.09.02.09.JK CAVTATCavtat optimist kup .OPT
02.09.09.09.JK SAILING FOREVERMangold cup .OST
02.09.09.09.JK SAILING FOREVERMotor car regattaOST
02.09.09.09.JK VALRegatta business PolandORC OST
07.09.10.09.NEMA KANDIDATAPH Optimist flotnoOPT
08.09.10.09.DSNM VOLOSKOVolosko openNOD SLALOM FOIL
08.09.10.09.JK SURFBASE ŠIMUNIShimuni katamaran raceF18
09.09.16.09.JK BIOGRADOststeirer cup .OPN
09.09.16.09.JK BIOGRADStavebni regatta - Septembrova regattaOPN
09.09.10.09.JK OPATIJA41. Regata Vela vrata - Galijola .OPN YARD
09.09.16.09.JK SAILING FOREVERMerfold regatta OST
09.09.16.09.JK SAILING FOREVERStudentska regatta OST
09.09.10.09.JK SENJ1. Senjski optimistiOPT
09.09.10.09.JK SPLITSplit Snipe regattaSNP
09.09.10.09.JK JUGOLošinjska regataOPN
09.09.16.09.JK VALAmadeus Adriatic 1OST
09.09.16.09.JK VALGate and Be light regattaOST
09.09.16.09.JK YACHT TRAVELStudent regataOPN
15.09.17.09.JK JADROTrka oko KrkaOPN
15.09.24.09.RIJEČKI JKRegata tisuću otokaORC MOCRA
16.09.17.09.JK LABUDLabud classicOPN
16.09.23.09.JK MANDEChampagne cupORC OPN
16.09.23.09.JK SAILING FOREVERIT regattaOST
16.09.17.09.JK USKOKIn Memoriam Alen BruketaOPN
16.09.23.09.JK VALAnd RegattaOST
16.09.17.09.JK VEGAValsaline cup470 420
16.09.23.09.JK VENTANAlternautika sailing tour MON
16.09.23.09.JK ŽALColin yacht regattaOPN
16.09.23.09.JK ŽALIFSEC Business cup .OPN
17.09.22.08.JK MARINA KAšTELAEU Agencies regata - HrvatskaMON
21.09.22.09.JK KON-TIKI CROAdria Tech tackMON
22.09.24.09.JK DELFIN2. Istra pod jedrimaOPN
22.09.24.09.JK LABUDMrduja Optimist kupOPT
22.09.24.09.JK SURFBASE ŠIMUNIShimuni openNOD KBD OST
23.09.23.09.JK BIOGRADBiograd cup RUIOM
23.09.24.09.JK BURA28. Regata hrvatskih mornaraOPN
23.09.24.09.JK GALEBKostrenska regataOPT ILCA 4,6
23.09.23.09.JK GALEBKvarnerska regataOPN YARD
23.09.25.09.JK KON-TIKI CROIR Croatia Heineken ORC OPN
23.09.30.09.JK SAILING FOREVERFirst Cross regattaOST
23.09.30.09.JK SAILING FOREVERMoorelandOST
23.09.30.09.JK SAILING FOREVERSlovak sailing week and exporteriOST
23.09.30.09.JK VALAdriatic sailing week OPN
23.09.30.09.JK VALAmadeus adriatic 3OST
23.09.30.09.JK ŽALNESS regatta OPN
23.09.24.09.JK ZAGREB 34. Kepertov memorijalOPT ILCA 4, 6, 7 420 470
23.09.23.09.JK GIRIČIĆ12. Kaštelanska regataOPN
24.09.29.09.JK VALSea promo regattaOST
24.09.26.09.JK ZADAR31. Prehodni pokal JK Odisej In memorial Srećka ŠkrlecaOST
28.09.01.10.JK KUNJustina cup OPN
29.09.01.10.JK DELFIN19. Memorial kap. Marka MarinovićaOPN
29.09.01.10.JK ORSANDubrovačka regata krstašaORC OPN
29.09.01.10.JK VEGA(iskazana namjera kandidatura) Europa cup i PH Flying Dutchman .FD
29.09.01.10.JK KVARNER(iskazana namjera za kvalifikacijsku regatu SJEVER) Rabačka regataILCA 4,6, OPT
30.09.01.10.JK LABUD92. Mrdujska regataOPN
30.09.01.10.JK PRIMOšTENKatamaran PrimoštenF18
30.09.01.10.JK BRIVAČetvrta BrivaOPT
30.09.07.10.JK SAILING FOREVERExporteri.skOST
30.09.07.10.JK ŽALAutumn regatta .OPN
30.09.07.10.JK ŽALICCA .OPN
01.10.08.10.JK HORIZONTAMS cup - .OPN
04.10.06.10.JK PODSTRANAStartup Europe regattaOPN
06.10.08.10.JK ORSANDubrovačka regata OPT
06.10.08.10.JK SPLITSplit CRO Melges24 kupMEL24
07.10.07.10.JK 3. MAJNautička regataOPN YARD
07.10.10.10.JK KON-TIKI CROKorošicaMON
07.10.08.10.JK PRIMOšTENKup PrimoštenaOPT ILCA 4,6,7 420
07.10.14.10.JK SAILING FOREVERTPS - 27. Češka rallye - Prvenstvo Česke One Design .OST
07.10.08.10.JK ZENTA16. Šoltanska regataOPN
07.10.08.10.JSIŽZlatna ribica OPT ILCA 4,6
07.10.07.10.JSPGŽRegata kapetana Ivana de DominisaOPN
07.10.14.10.JK ŽALKorošica .OPN
07.10.14.10.JK KON-TIKI CROAtlanty regataMON
08.10.11.10.JK FRAPAMarten cup .OPN
13.10.15.10.JK LABUD79. Viška regataORC OPN
13.10.15.10.JK VALWave Cat race .F18
14.10.15.10.JK BIOGRADEnd Polio regattaOST
14.10.17.10.JK KON-TIKI CROV. Jesenska KonjičankaMON
14.10.21.10.JK SAILING FOREVERSeawolfcup InternationalOST
14.10.21.10.JK VALRevival raceOPN
14.10.21.10.JK VENTANAdria cup .MON OPN
14.10.21.10.JK ŽALIFSECOPN
14.10.21.10.JK KUNOffshore challenge OPN
14.10.15.10.JSIŽOtvoreno prvenstvo Istarske županije - 8. Memorijal Lucio ToffettiOPT ILCA 4,6 FD
15.10.20.10.JK MARINA KAšTELASarres cupMON
18.10.20.10.JK KON-TIKI CRO16. KomunalkaMON
19.10.21.10.JK FRAPAFrapa Business cup .OPN
21.10.22.10.JK ISTRA"Lovranska regata ""Marunada ."""ILCA 4,6 OPT
21.10.28.10.JK SAILING FOREVERMMSR - Heineken Cup .OST
21.10.21.10.JK SPLIT16. Kup Kaštelanskog zaljevaOPN
21.10.21.10.JK USKOKZadarska kokaOPN
21.10.22.10.JK SV. NIKOLA23. Prvenstvo osnovnih škola i jesenska regataOPT 420 470 ILCA 4,6,7
21.10.25.10.JK ZADAR21. Pomurska regata .MON
21.10.22.10.JK ZENTA25. Trofej ZenteOPT
21.10.24.10.JK ŽALSavinjska regata .OPN
21.10.25.10.JK ŽALPomurska regata OPN
22.10.23.10.JK KON-TIKI CROSavinjska regataMON
22.10.26.10.JK MARINA KAŠTELApg7 Business cup MON ORC
23.10.26.10.JK VALSavinjska regata .OST
26.10.28.10.JK KON-TIKI CRO9. Round Long island raceORC OPN MON
26.10.29.10.JK MARINA KAšTELAAustrian national championship - ORC offshoreORC
28.10.28.10.JK MARINA KAšTELABavadria cupMON
28.10.29.10.JK MORNARMornar Melges24 kupMEL24
28.10.29.10.JK TROGIRTrogirska regataOPN
28.10.04.11.JK ŽALAFR .OPN
03.11.05.11.JK DELFIN19. Arena kupOPN
03.11.05.11.JK JUGO (iskazana namjera za kvalifikacijsku regatu SJEVER) Kup LošinjaOPT
04.11.11.11.JK VALHWRR .OST
04.11.05.11.JK ZVIRRegata Paklena krstašiOPN
04.11.05.11.PSU PELIšKA JEDRA1. Regata Sv. Andrija za krstašeOPN
05.11.05.11.JK ORSANRegata krstašaORC OPN
10.11.12.11.JK TIJAT20. Regata JabukaORC OPN
11.11.12.11.JK CROATIAACI Cup OptimistOPT 470 ILCA 4,6
11.11.12.11.JK USKOKKup sv. KrševanaOPT
16.11.18.11.JK BRIVANenin đirOPN
17.11.19.11.JK SPLITSplit winter regattaOPT
17.11.19.11.JK TROGIR(iskazana namjera kandidatura) PH Melges 24MEL24
24.11.26.11.JK CROATIASusak za dvoje - Susak za posadeOPN YARD
24.11.26.11.JK OPATIJA50. Cup Opatije . (kriterijska regata)ILCA 4,6,7
24.11.26.11.TBD(iskazana namjera kandidatura) PH Melges 24 open - rezervni terminMEL24
25.11.25.11.JK STROŽANACStrožanac open 2022.OPN
25.11.26.11.JK HORIZONTCRO FishOPT
02.12.03.12.JK BIOGRADKornati rallyORC OPN
02.12.02.12.JK OPATIJA21. Vološčanski predbožićni kup .OPN YARD
02.12.03.12.JK VAL23. Šibenska regata krstašaORC OPN
02.12.03.12.JK ZENTA(iskazana namjera kandidatura) PH RG65 - 3. Rogačica . RG65
03.12.06.12.JK MORNARSv. NikolaOPN
06.12.06.12.JK BIOGRADRegata sv. NikoleOPN
07.12.10.12.JK VEGA32. Regata sv. Nikola - Memorijal V. Barbić (kriterijska regata)OPT ILCA 4,6,7
09.12.10.12.JK VAL27. Šibenska regata modelaIOM
16.12.17.12.JK USKOKBožićna regataOPN
16.12.16.12.JK ZENTA28. Božićna regataOPN
17.12.17.12.JK CAVTATCavtatska regata .ORC OPN
27.12.30.12.JK ZVIR56. MNR Laser Europa cup (kriterijska regata)ILCA 4,6,7 OPT

Back To Top